Facebook

Facebook je tzv. sociální síť. Je to „cyberprostor“, ve kterém se scházejí lidé, sdělují si svoje zkušenosti s čímkoliv, tzn. i se službami a produkty, které sami vyzkoušeli či zakoupili. Jinak řečeno Facebook je plný Vašich potencionálních zákazníků.

Nemusíte mít Facebook rádi. Nemusíte na Facebooku dokonce ani sami být. Bylo by ale chybou, kdyby na Facebooku nebyla Vaše firma. Přišli byste totiž o možnost oslovit více než dva a tři čtvrtě milionu potencionálních zákazníků v České republice.

Co získáte přítomností Vaší firmy na Facebooku?

Přítomnost Vaší firmy na Facebooku Vám přinese následující možnosti:

 • více návštěvníkům vašich WWW stránek
 • oslovení téměř 3 milionů potenciálních klientů v České republice
 • cílená komunikace se zájemci o Vaše zboží a produkty
 • možnost vyhodnocování úspěšnosti Vaší přítomnosti na Facebooku (statisitky v Google Analytics)
 • informace publikované na Vašem Facebook profilu se objevují automaticky i v profilu Vašich fanoušků ( na jejich "zdi")
 • zlepšení pozic Vašeho webu / e-shopu ve vyhledávačích díky odkazům z Facebooku

Chcete vstoupit se svým podnikáním na komunitní portál Facebook.com?

Nabízíme vám podrobnou strategii, která je šitá na míru vašemu projektu. Strategie je velmi důležitá pro vaše působení na Facebooku, ale i v ostarních komunitních sítích ( Twitter, YouTube apod ). Strategie obsahuje konkrétní postupy a kreativní nápady, které Vám poté můžeme pomoci zrealizovat.

Strategie vám pomůže:

 • odhalit potenciál, který se v sociálních sítích skrývá,
 • stanovit si cíle
 • zjistit, jak získávat fanoušky a odběratele
 • rozhodnout, co na sociálních sítích publikovat
 • propojovat web se sociálními sítěmi
 • rozhodnout, zda je pro vás vhodná PPC reklama na Facebooku,
 • rozhodnout se využít vhodné aplikace pro Vaše podnikání (e-shop, soutěže, ankety apod.)

Rozsah strategie si můžete vybrat ve třech variantách:

 1. Strategie pro Facebook.com
 2. Strategie pro Facebook.com a ostatní sociální sítě
 3. Strategie pro sociální sítě a ostatní marketing na internetu

Připravujete jednorázovou kampaň nebo třeba soutěž pro své zákazníky?

Propagujte ji i na Facebooku! Vytvoříme pro vás plán celé kampaně na Facebooku, navhrneme propojení s ostatními komunikačními kanály, zajistíme realizaci potřebných složek kampaně: Od reklamy PPC na Facebooku, přes založení a správu stránky, po každodenní komunikaci s publikem. Umíme pro Vás vytvořit e-shop přímo na Facebooku ve Vašem firemním profilu.

Vytvoříme Vám e-shop na komunitním portálu Facebook.com.

Chcete mít svůj e-shop právě na Facebooku? Vytvoříme Vám aplikaci na Vašem firemním profilu, naplníme obsahem a nastavíme Vám detailní sledovací nástroje pro analýzu Vašich prodejů a návratnost investic.

Navíc pro Váš byznys:

Sociální síť Facebook dává zcela nové šance pro váš byznys. Jsou-li zákazníci s vašimi službami spokojeni natolik, že využijí tlačítek "Like" a dalších sociálních možností - je to pro vás reklama zdarma a to i u všech jejich přátel. Takováto reklama se může šířit lavinovitě a rychle pozvednout vaše tržby k netušeným výšinám. Ve vývoji máme již další funkčnosti, která vašim zákazníkům umožní snadnější nakupování, jejich aktivní vtažení do obchodního procesu, jejich odměňování a celkovou zainteresovanost na vašem prodeji.

Víte že, …

Internetový marketing není jen bannerová reklama. Možná znáte pojmy jako SEO, reklama ve vyhledávačích, nebo e-mail marketing. Pokud chcete vědět, který z těchto nástrojů je pro váš web nejefektivnější, zavolejte nám. Pomůžeme vám se v problematice zorientovat a vybrat pro Vás to nejvhodnější řešení.