Novinky

Chcete vstoupit se svým podnikáním na komunitní portál Facebook.com ?

Nabízíme vám podrobnou strategii, která je šitá na míru vašemu projektu. Strategie je velmi důležitá pro vaše působení na Facebooku, ale i v ostarních komunitních sítích ( Twitter, YouTube apod ). Strategie obsahuje konkrétní postupy a kreativní nápady, které Vám poté můžeme pomoci zrealizovat.

Google AdWords profesionálně.

Naši specialisté na optimalizaci PPC kampaní prošli úspěšně školením podporované profesionály z Google AdWords. Proto Vám v tuto chvíli můžeme poskytnout ještě lepší služby.

Víte že, …

Internetový marketing není jen bannerová reklama. Možná znáte pojmy jako SEO, reklama ve vyhledávačích, nebo e-mail marketing. Pokud chcete vědět, který z těchto nástrojů je pro váš web nejefektivnější, zavolejte nám. Pomůžeme vám se v problematice zorientovat a vybrat pro Vás to nejvhodnější řešení.

Co je PPC reklama

Reklama placená za kliknutí (Pay Per Click) je díky své flexibilitě a relativně nízké ceně stále využívanějším způsobem propagace firem na internetu. Díky perfektním možnostem zacílení reklamy ve vyhledávačích nebo kontextové reklamy přináší inzerentům efekt v podobě přímých prodejů, mediálně známým firmám pomáhá budovat povědomí o značce a ostatním výrazně zvyšovat relevantní návštěvnost webu.