O nás

Jsme reklamní a mediální agentura, která je tvořena spolehlivým týmem pracovníků se značnými zkušenostmi v oboru, proto si bez sebemenšího problému poradíme i s požadavky nejnáročnějšího zákazníka. Spokojenost klienta je pro nás rozhodující a garantujeme ji nejen naším technickým vybavením, ale hlavně lidským potenciálem. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální. Garantujeme, že s našimi službami budete spokojeni.

Glanc – média se v současnosti zabývá:

  • nákupem médií s důrazem na efektivitu a výkonnost kampaní, specializace na internet.
  • výběrem metod pro realizaci efektivní komunikace na internetu.
  • cíleně přivádíme uživatele internetu tak, aby na daných internetových stránkách klienta provedli požadované úkony (objednání zboží/služby, registrace, stažení informace/brožury, sjednání schůzky atd.)
  • měřením, vyhodnocováním a optimalizací kampaní.
  • měřením a vyhodnocováním kvantitativních a kvalitativních parametrů návštěvnosti stránek klienta a jejich cílů (CPA)
  • návrhy a poradenství v oblasti internetu, internetové komunikace a internetové reklamy.

Co je PPC reklama

Reklama placená za kliknutí (Pay Per Click) je díky své flexibilitě a relativně nízké ceně stále využívanějším způsobem propagace firem na internetu. Díky perfektním možnostem zacílení reklamy ve vyhledávačích nebo kontextové reklamy přináší inzerentům efekt v podobě přímých prodejů, mediálně známým firmám pomáhá budovat povědomí o značce a ostatním výrazně zvyšovat relevantní návštěvnost webu.